Meie strateegia

Meie kliendid inspireerivad meid.
Edukas rahvusvaheline koostöö.

Meie ettevõtte edu peitub suurepärases teenuses, kvaliteedis ning uuenduslikes lahendustes.

Meie eesmärk on tugineda oma tugevatele külgedele, kasutada uusi võimalusi ja säilitada oma positsiooni usaldusväärse autovaruosade hulgimüüjana. Keskendume jätkuvalt oma pühendumusele kvaliteedile, klienditeenindusele ja jätkusuutlikule kasvule.
1
Ettevõtte maine
Tugeva ettevõtte maine loomine ja säilitamine on meie strateegia lahutamatu osa. Me jätkame oma pühendumust läbipaistvusele, aususele ja suurepärasele teenindusele, et tugevdada oma positsiooni turul.
2
IT-investeeringud
Tehnoloogia arenguga sammu pidades plaanime oma IT-süsteeme pidevalt uuendada. See võimaldab meil parandada teenuste osutamist ja muuta meie sisemised protsessid tõhusamaks.
3
Konkurentsivõimelised hinnad
Me mõistame, kui oluline on meie klientide jaoks hinnakujundus. Seega on meie eesmärk pakkuda konkurentsivõimelist hinda.
4
Keskkonnasõbralik käitumine
Kuna me kasvame, oleme pühendunud ka oma ökoloogilise jalajälje minimeerimisele. Me investeerime säästvatesse pakendamis- ja jäätmekäitluslahendustesse ning uurime võimalusi, kuidas rakendada keskkonnasõbralikumaid tavasid kogu oma tegevuses.
5
Töötajate arendamine
Me usume, et meie meeskond on meie suurim vara ja me jätkame investeerimist nende arengusse. See hõlmab pidevaid koolitus- ja arenguprogramme, positiivse töökeskkonna edendamist, mis soodustab innovatsiooni, ning tulemuspõhise preemiasüsteemi rakendamist, et tunnustada ja tähistada nende panust.
6
Koostöösuhted
Selleks, et rahuldada meie klientide arenevaid vajadusi, sõlmime partnerlussuhteid täiendavate tootjatega, mis võimaldavad meil laiendada oma tootevalikut ja pakkuda klientidele veelgi suuremat väärtust.
7
Kvaliteedi tagamine
Me kavatseme täiustada oma kvaliteedi tagamise protsesse, kasutades täiustatud tehnoloogiat.
8
Turu-uuringud
Andmeanalüüsi abil püüame mõista turusuundumusi, tarbijate käitumist ja tööstuse arengut.
Aitame Teie äril kasvada.
Meie kliendina olete meie ettevõtte jaoks kõige tähtsam ja me teeme kõik endast oleneva, et pakkuda teile parimat teenust ning tagada teile meiega suhtlemisel soovitud ja oodatud kogemus.
Hakka ärikliendiks
Hakka OnlyDrive'i ärikliendiks