Tellimiskeskus.

OnlyDrive tellimiskeskus.
Ärikliendi e-keskkond.

Meid toetavad integreeritud IT-tööriistad

Me mõistame, et klientidega keskkonnahoidliku koostöö arendamiseks on tähtis pakkuda põhjalikke lahendusi. Meie veebipõhise tellimissüsteemi abil leiate hõlpsasti just teie vajadustele vastavad varuosad. Lisaks varuosade otsimisele ja tellimisele saate jälgida oma tellimuse staatust ja täitmise protsessi.
1
Varuosaotsing
Meie platvormil on olemas täpsema otsingu funktsioon, mille puhul saate sisestada otsingu täpsustamiseks kindlaid märksõnu, varuosade koode või tootekirjeldusi. See aitab vajalikud varuosad kiiresti üles leida.
2
Toodete filtreerimine
Olemas mitmesuguseid filtreerimisvõimalusi, et saaksite otsingutulemusi täpsustada. Saate filtreerida varuosi margi, mudeli, kategooria, tehniliste andmete jms alusel. Nende filtrite abil saate kiiresti valikute vahel liikuda ja leida just teile vajalikud varuosad.
3
Tellimuste esitamine
Leitud varuosadest saab koostada ja edastada lihtsalt tellimusi ning vormistada klientidele pakkumisi.
4
Reaalajas tellimuse oleku jälgimine
Kui tellimus on tehtud, saavad meie kliendid jälgida selle staatust reaalajas. Meie süsteem pakub õigeaegselt ajakohastatud teavet, et meie kliendid saaksid oma tegevust vastavalt planeerida.
5
Arved ja Saatelehed
Et tagada sujuv raamatupidamine, genereerib meie süsteem automaatselt üksikasjalikud arved ja pakendiloendid kohe pärast tellimuse kinnitamist.
6
Hinnakirjad
Tunnistades vajadust mugava ja hõlpsasti kasutatava formaadi järele, on meie hinnakirjad saadaval allalaadimiseks EXCEL-failidena meie veebipõhise tellimissüsteemi kaudu. See võimaldab meie klientidel hõlpsasti integreerida meie hinnakirjade andmeid oma süsteemidesse.
7
Klienditugi (Online Chat)
Kui teil on varuosade leidmisel raskusi või tekib küsimusi, on meie tehniline tiim valmis teid aitama. Võite nendega ühendust võtta ning küsida juhiseid, selgitusi ja mis tahes muud abi, mida tellimisel vaja võib minna.
Aitame Teie äril kasvada.
Kui teil on konkreetseid küsimusi või vajate abi varuosa leidmisel meie veebipõhisest tellimissüsteemist, võtke julgesti ühendust meie klienditoe tiimiga. Me juhendame teid vajaduse korral suurima heameelega, et tellimine kulgeks võimalikult sujuvalt ja õnnestuks.
Hakka ärikliendiks
Hakka OnlyDrive'i ärikliendiks