Kohaletoimetamine.

Teenusest.

Logistika on meie äritegevuses äärmiselt oluline aspekt.

Me mõistame, et tõhus ja usaldusväärne logistikateenus on meie klientidele äärmiselt tähtis, et nad oma tellimused täpselt ja õigel ajal kätte saaksid. Seetõttu oleme loonud hästi toimiva logistikataristu ja tagame parimaid tavasid järgides tarneahela sujuva juhtimise.

Tänu tänu meie kokkulepetele üldtunnustatud kullerfirmadega saame tagada kiire ja usaldusväärse kohaletoimetamise üle maailma.
Kohaletoimetamine
Me teeme koostööd usaldusväärsete vedajate ja logistikateenuste osutajatega, et tagada oma toodete sujuv transportimine. Meie logistikatiim koordineerib transpordikorraldust, valides tellimuste tõhusaks kohaletoimetamiseks sobivaimad meetodid ja marsruudid, arvestades sealjuures tegureid nagu maksumus, aeg ja keskkonnamõju.
Saadetiste veebipõhine jälgimine
Me mõistame, kui tähtis on meie klientidele tellimuste nähtavus. Seepärast edastame teele pandud tellimuste kohta jälgimisandmeid, võimaldades klientidel saadetiste liikumist ja eeldatavaid kohaletoimetamiskuupäevi jälgida. Selline nähtavus aitab usaldust luua ja võimaldab klientidel oma tegevust vastavalt plaanida.
Tagastamine
Tagastuste ja vahetuste puhuks on meil olemas protsessid, mis tagavad tõhusa tagastuslogistika. Tagastusprotsessi juhib spetsiaalne tiim, kes tagab õigete dokumentide olemasolu ja koordineerib vajalikku tegevust, lahendades kiiresti kõik probleemid.
Pidev areng
Me täiustame pidevalt oma logistikatoiminguid. Hindame regulaarselt oma protsesse, selgitame välja, millised valdkonnad vajavad optimeerimist, ning rakendame vajalikke muudatusi protsesside tõhustamiseks, kulu vähendamiseks ja oma klientidele parema teenuse osutamiseks.
Dokumentatsioon
Oleme kursis rahvusvaheliste kaubandusreeglitega. Tagame, et kõik vajalikud dokumendid, sealhulgas ostutellimused, pakendiloendid, arved, veodokumendid ja tollivormid, on hoolikalt koostatud ja põhjalikult kontrollitud.
Aitame Teie äril kasvada.
Kui teil on kohaletoimetamisega seotud nõudmisi või küsimusi, võtke julgesti meiega ühendust. Me aitame teid hea meelega ja pakume sujuva logistikakogemuse tagamiseks vajalikku tuge.
Hakka ärikliendiks
Hakka OnlyDrive'i ärikliendiks