Faktid ja Arvud

OnlyDrive numbrites.

Jätkusuutlikkus kõiges, mida me teeme

Dünaamilises maailmas räägivad numbrid omaette lugu. Need annavad pildi kasvust, usaldusväärsusest ja pühendumusest. Meie ettevõttes usume läbipaistvuse jõusse ja meie saavutuste tugevusse.

Alates meie asutamise tagasihoidlikest algusaegadest oleme püüdnud järjekindlalt saavutada ühte eesmärki: saada usaldusväärseks originaalvaruosade hulgimüüjaks. Meie teekonda on iseloomustanud pidev kasv, innovatsioon ja tugevate suhete loomine meie klientidega. Iga tarnitud toode, iga tellimus ja iga rahulolev klient on olnud sammuke meie visiooni elluviimise suunas.
100+
äriklienti
Oleme loonud tugevad suhted enam kui 100 ettevõttega, varustades neid sõidukite varuosadega ja aidates neil edendada oma kasvu ja edu.
+9,7%
Growth rate in 2022
8+
Riiki
Oleme laiendanud oma tegevust üle Euroopa. Meie geograafiline ulatus tagab, et kliendid saavad lihtsalt ja kiiresti juurdepääsu vajalikele toodetele, sõltumata nende asukohast.
+15%
Growth rate in 2022
1 mln+
Varuosa
Oleme juba tarninud üle 1 miljoni varuosa, tagades, et ettevõtted ei pea kunagi tegema kompromisse kvaliteedi või usaldusväärsuse osas.
+8%
Growth rate in 2022
3
Ladu
Meie strateegiliselt paiknevad laod tagavad tõhusa logistika ja kiire tarne, mis aitab kaasa meie lubadusele pakkuda kvaliteetset teenust.
+50%
Growth rate in 2022
6.8+
Miljon toodet
Meie suur tootevalik, mis koosneb 6,8 miljonist tootest, pakub meie klientidele ainulaadset tootevalikut, mis rahuldab nende erinevaid vajadusi.
+3,6%
Growth rate in 2022
200+
Tootjat
Teeme koostööd ainult mainekate tarnijate ja tootjatega, kes jagavad meie pühendumist kvaliteedile.
+0,8%
Growth rate in 2022
Aitame Teie äril kasvada.
Meie kliendina olete meie ettevõtte jaoks kõige tähtsam ja me teeme kõik endast oleneva, et pakkuda teile parimat teenust ning tagada teile meiega suhtlemisel soovitud ja oodatud kogemus.
Hakka ärikliendiks
Hakka OnlyDrive'i ärikliendiks